Natura nie każdego z nas obdarzyła zupełnie białymi zębami. Poza tym kawa, herbata, papierosy a nawet soki owocowe powodują stopniowe ich przebarwianie. Żółto – szare zęby sprawiają, że znacznie rzadziej się uśmiechamy, a jak wiadomo śmiech to zdrowie.

Zdrowe, białe zęby są nie tylko ogromnym atrybutem urody, ale mają także wpływ na nasze zdrowie.

Najlepszym sposobem na biały uśmiech są zabiegi  wybielania zębów, które oferujemy w naszych gabinetach. W dzisiejszych czasach piękny uśmiech jest w cenie, budzi zaufanie, zjednuje ludzi i wpływa na poczucie pewności siebie. Zdrowe, białe zęby są nie tylko ogromnym atrybutem urody, ale mają także wpływ na nasze zdrowie.

Wybielanie zębów powinno być zawsze poprzedzone profesjonalnym oczyszczeniem zębów. Lekarz przy pomocy skalera (ultradźwięki) i/lub narzędzi ręcznych usuwa kamień nazębny, a następnie przy użyciu gumek, szczoteczek, past polerujących, a przede wszystkim piaskarki usuwa osad. Zabiegi te wykonujemy podczas jednej wizyty.

Kolejnym etapem jest już właściwe wybielanie zębów, polegające na zmianie ich rzeczywistej barwy i stopnia odbijania światła. Metody i preparaty stosowane w naszych gabinetach są w pełni bezpieczne. Nie niszczą struktury szkliwa, czy zębiny. Udowodniono, że 6-cio godzinny kontakt zęba z preparatem wybielającym jest porównywalny z 3 minutowym kontaktem zęba z napojem typu cola.