Próbowałeś już wielu diet odchudzających i nic? Mamy coś specjalnie dla Ciebie!

Dietetyk Fizjoterapeuta Psycholog Trwały spadek wagi + zdrowie

Pacjenci Naszego Centrum Medycznego Vita Med mogą skorzystać z konsultacji indywidualnych oraz grupowych wraz z dietetykiem – psychologiem, fizjoterapeutą.
W razie potrzeby możliwe są również konsultacje z lekarzem specjalistą.

Czym się wyróżniamy? Przede wszystkim możliwością korzystania z usług wielu specjalistów, współpracujących ze sobą, by nasz pacjent osiągnął swój cel. Pracujemy nad wprowadzaniem zdrowych nawyków żywieniowych, zmianą dotychczasowego stylu życia. Proponujemy połączenie diety wraz z aktywnością fizyczną, dajemy również możliwość skorzystania z grupowego wsparcia osób podobnych do Ciebie. Dodatkowo z każdym pacjentem pracujemy nad motywacją oraz zwalczaniem lęków, które pojawiają się w trakcie zmiany stylu życia.

Konsultacja indywidualna

Jest to spotkanie, trwające około 60 minut. W trakcie wizyty zostanie przeprowadzony szczegółowy wywiad żywieniowy oraz zdrowotny. Następnie zostanie dokonana analiza składu ciała, wraz z interpretacją wyników. Każdemu pacjentowi na pierwszej konsultacji zostanie przedstawiony problem oraz sposób działania. Dodatkowym atutem wizyty
w Naszym Centrum Vita Med, jest to, iż spotkania prowadzone są przez dietetyka-psychologa, wobec tego każdy pacjent poza profesjonalną opieką dietetyka jednocześnie dostaje odpowiednią motywację i wsparcie. Konsultacja indywidualna jest również polecana dla osób, które zgłaszają się do Nas z innych powodów niż odchudzanie np.: choroby dieto zależne, zaburzenia odżywiania, czy chęć sprawdzenia swojego sposobu odżywiania i składu ciała.

Konsultacja kontrolna

Skierowana jest do osób, które zdecydują się rozpocząć kurację w Centrum Medycznym Vita Med. Odbywają się po pierwszej konsultacji indywidualnej. Każda wizyta kontrolna trwa około 30 minut. Na każdej wizycie kontrolnej zostanie przeprowadzona analiza składu ciała, by kontrolować spadki masy ciała. Jaka również dotychczasowe stosowanie diety, następnie zostaną dobrane dalsze zalecenia.

Grupowe odchudzanie

W Naszej ofercie nowością jest możliwość odchudzania się w grupie. Zajęcia są prowadzone przez dietyka-psychologa. W związku z czym Nasi pacjenci jednocześnie mogą skorzystać
z usług dietetycznych oraz z konsultacji psychologicznych, wspierając się wzajemnie
w grupie. Dodatkowo na zajęciach grupowego odchudzania będą przeprowadzane różnego rodzaju warsztaty i wykłady na temat zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej oraz  psychologicznych aspektów odchudzania się. Każde spotkanie (raz w tygodniu) będzie trwało około 75 minut.

 

Ćwiczenia z fizjoterapeutą

Korzystając z tej opcji, zostanie dla Państwa dobrany indywidualny program aktywności fizycznej. Ćwiczenia będą odbywały się pod okiem fizjoterapeuty. Korzystając jednocześnie
z konsultacji dietetyczno-psychologicznych zalecenia dietetyczne będą dobrane również pod względem aktywności fizycznej. Czas trwania zajęć to 45 minut.

 

Kontakt

ul. Antoniukowska 11

85 653 77 85

mgr Magdalena Lech 664 018 831